O kapele
Historie naší smečky
Kapela Bruce Dickinson & Iron Maiden revival vznikla začátkem roku 2003 seskupením většiny bývalých členů Otrokovické kapely Sohrock a přijetím dvou nových členů. Za bicí zasedl Tomáš Kašpar, který se jako muzikant vrátil k hraní po 15-ti letech a podává pro nás neuvěřitelné výkony. Baskytarista Karel Ondřich je bývalým členem "Sohrocku" stejně jako první kytarista Petr Vašát. Za mikrofon se postavil Franta Kašpar, hlavní tahoun a "kapelník" sestavy. Druhým, novým a zároveň nejmladším členem se stal kytarista Petr Bernatík.

Po několika odehraných koncertech Petr Bernatík opouští kapelu a odjíždí pracovně do Anglie. Kapela zhruba na půl roku nekoncertuje. Druhý dech banda nabírá teprve po vstupu nového kytaristy Petra Pláška. Ten v létě roku 2008 pro nedostatek času odchází a na jeho místo nastupuje Zdeněk Gunčík.

Začátkem roku 2009 se přidávají do repertoáru hity Iron Maiden. V květnu měníme svůj název na Iron Maiden & Dickinson revival a zahajujeme tak novou éru. Na vystoupení se tak můžete těšit jak na pecky od Iron Maiden, ale také na neméně slavné hity Bruce Dickinsona z jeho sólového působení.

Kapela IRON MAIDEN REVIVAL OTROKOVICE v původní sestavě skončila posledním koncertem ve Vyškově v prosinci roku 2021. V kapele zůstal jen zpěvák. K němu se po nějakém časovém vyjednávání přidal baskytarista, který do té doby jen alternoval. Začátkem roku 2022 se přidal nový kytarista a bubeník. Až koncem května 2022 se připojil poslední člen - tedy druhá kytara. Aktuální sestava kapely IRON MAIDEN MORAVIA TRIBUTE je:

baskytara - Luboš Vršanský

kytara - Bohdan Mrtvý

bicí - Honza Gunčík

kytara - Jarda Fober

zpěv - F. Václav Kašpar

Kapela nadále pokračuje v hraní písní Iron Maiden

Podrobné informace o součastných členech kapely najdete v sekci Členové kapely.
Copyright 2010 © Iron Maiden Revival Otrokovice. All rights reserved.